Září 2017

Konec MangaSisters, začátek Rashomona

3. září 2017 v 18:00 | Naru-chan
Jak už název napovídá, Mangasisters končí a nový web Rashomon začíná.

S každým vydáním je pro mě (Naru) čím dál tím těžší to tu všechno obstarávat, času je s přibývajícím věkem čím dál tím méně a někdy na vydání dokonce zapomenu a dělám ho ve 3-4 ráno. I když máme v týmu úžasnou korektorku Lucy, korektorku v zátiší Minori a přepisovatelku starých překladů Ritu, blog mám na starosti já. Dříve jsme tu na to byly dvě. Ale Taura už je přes 2 roky neaktivní, tak jsem to tu měla na starost sama a věřte, žádna pohodička to nebyla.

Po téměř roku psaní, pomáhání si a spolupráce na projektech jsme se s Neri dohodly, že spolu založíme vlastní web. Původně jsme uvažovaly o blogu, ale web má více možností a je už načase se posunout zas o krok dál. V zimě jsme začaly pokládat první základní kameny webu Rashomon. Ještě tam stále není úplně vše. Schází tam velká část obrázků, ještě tam není manga Otokogokoro, kterou musím kompletně překopat a předělat a to nejen překlad ale i celkově to přerozdělit, přidat pár kapitol a pod. Ještě je zapotřebí na Rashomonovi plně zapracovat.

Jak jsme přišly na název? Prvně nás napadla kombinace našich přezdívek, pak kombinace názvů našich blogů, ale pak nás trklo co nás dalo dohromady. Manga Bungou Stray Dogs. Neri ji překládá a já edituju. Rashomon je schopnost jednoho ze "záporáků". Má v sobě nějaké to tajemno a své vlastní kouzlo.

Na MangaSisters už nebudou přibývat mangy, všechna nová vydání budou na Rashomonovi. Jelikož ale Rashomon není 100% funkční, blog MangaSisters bude stále tady se všemi mangami a odkazy, co do dnešního dne vyšly.

Už tady nebudu nadále zdržovat, vydání se uskuteční v 19:00 na Rashomon.g6.cz


Velkolepé odhalení zítra v 18:00

2. září 2017 v 9:20

Velkolepé odhalení zítra v 18:00!!

Naše překlady jsou neoficiální funkcí, která není určena k prodeji. Prosím, nekopírujte (nekraďte) naše překlady. A pokud se vám manga (manhwa, atd...) líbila, kupte si originální knihu a podpořte tak autora. Děkujeme za pochopení MangaSisters.