Červenec 2017

141. vydání + 5. obrázek a částečné odhalení

30. července 2017 v 6:11
Dámy a pánové (pokud sem nějací pánové chodí).
S hrdostí oznamuji, že část hádanky s obrázky byla rozluštěna!!!
Na každém novém obrázku je skutečně o jednu postavu méně!!! Proč tomu tak je? Je to odpočet, který bude probíhat dokud tam nebude jen jedna postava a hned v následujícím vydání nastane velké odhalení. Jaké odhalení, to ještě neprozradím, ale má to taky co dočinění s těmi obrázky. Nápovědu k druhé části záhady dám asi až u onoho posledního obrázku, protože jediná nápověda, co mě k tomu napadá, to tak trochu prozrazuje.

Dále hledám editory pro Hidoku Shinaide DJ. Jedno jsem udělala ještě já, ale na ostatní opravdu, ale opravdu vážně nemám energii. Takže pokud umíte alespoň základy ve photoshopu nebo gimpu, tak mi pište na mail Naru-chi@seznam.cz

No nic, přejdeme už k těm obrázkům a vydání :D

5. Obrázek

Předešlé obrázky:

1. obrázek2. obrázek3. obrázek
4. obrázek

Vydání:

Black Haze 213

3 Second Strip 3m 27s, 3m 30s a 3m 33s

Bagjwi Sayug 76

Ecchi - Treat Me Gently dj


Ecchi - Treat Me Gently dj

30. července 2017 v 6:10 | Naru-chan

Ecchi - Treat Me Gently dj


Autor: Nekota Yonezou
Typ: Doujinshi
(1. dj k 4. Volume Hidoku Shinaide)

Předloha: Hidoku Shinaide
Pár: Akira x Shimakawa

Počet Kapitol: 1
Stav překladu: Přeloženo
Rok vydání: ???
Žánry: Yaoi

Věkové omezení: 18+
Scany: Sentimiento Yaoi
Anime/film/jiná adaptace: Ne

Překlad: Itami
Korektura: Tamashi
Editace: Naru-chan
QC: Tamashi

Příbuzné mangy:
Hidoku Shinaide (Hlavní příběh)

Děj: Shimakawa opět trápí Akiru... v posteli.140. vydání + 4 obrázek

24. července 2017 v 2:00
Uh, omlouvám se za to zpoždění. Takhle to dopadá, když vás pořád někdo vyrušuje a pak se jede na nečekaný výlet při kterém se spálíte a všechno vás bolí.

Ale teď k té tuně věcí, co mám na srdci:
1. hledám editora co má rád Hidoku. Pokud možno, tak někoho, kdo už někdy pracoval v programech jako jsou Photoshop nebo Gimp. Nová překladatelka Itami už překládá a jde jí to opravdu dobře a rychle, takže bych to chtěla mít hotové co nejdřív. Jelikož je Itami Slovenka, tak budou všechny až na jedno DJ slovensky, proto bych chtěla poděkovat Tamashimu z MaDs, že se ujal korektury. Pokud máte zájem, piště buď do komentářů, nebo na můj email Naru-chi@seznam.cz

2. Nápovědy k obrázkům
Obrázky co tady dávám nesou celkem 2 sdělení. Jedno z nich nese ohromnou zprávu, která kompletně změní MangaSisters. K té druhé, lehčí vám dám nápovědy.

- zkuste se na to podívat jako neznalec anime a mangy

- obrázky, jenž už padly v předešlých vydání znovu dávám do nových ve zmenšených verzích vedle sebe, ne jen abyste je nemuseli hledat v předešlých vydání a překlikávat mezi nimi či si je ukládat, ale také je to jedna z nápověd, zatím, jak tam jsou dva obrázky vedle sebe a nad nimi jeden velký nový, tak to moc poznat nebylo, teď už by to mohlo být snadnější

- netýká se to ani oblečení, vlasů, pohlaví či značek bot :)

To je vše ohledně nápověd k druhé věci, nápovědu k první hlavní záležitosti dám až u posledního obrázku a u vydání poté se už vše dozvíte :D

4. obrázek

Předešlé obrázky:

1. obrázek2. obrázek3. obrázek

Ale teď to nejpodstatnější... VYDÁNÍ!!!

Black Haze 212

3 Second Strip
3m 12s, 3m 15s, 3m 18s, 3m 21s a 3m 24s

Bagjwi Sayug 75


*změna vydání

22. července 2017 v 19:02 | Naru-chan

Vydání bude buď v neděli večer, nebo v pondělí dopoledne!

Naru chcípá!!!

139. vydání + 3. obrázek + Hledá se...

16. července 2017 v 7:01 | Naru-chan
Bré ránko všichni :D

Začnu asi s tím složitějším.
Hledám milovníky Hidoku Shinaide, kteří mají čas a umí anglicky. Našla jsem asi 9 nebo 10 DJ k této manze a jaksi se nedokážu přinutit je přeložit. Takže hledám někoho schopného, kdo by se překladu DJ k Hidoku ujal. Pokud se vás čirou náhodou přihlásí víc, práce se mezi vás hezky rozdělí. Pokud bude všechno hotovo a bude se vám chtít, mám tu pár menších projektů, které jsem taky chtěla přeložit, ale kvůli jiným na ně není čas. Většinou se jedná o DJ k jiným mangám a jedna romanc onevolumovková manga. Kdyby tu bylo něco kratšího, co byste chtěli přeložit, můžeme se domluvit. Až bude něco málo napřekládáno dopředu, tak ještě vyhlásím nábor na editory, ale to až bude opravdu něco napřekládaného.
V případě zájmu mi napište na email Naru-chi@seznam.cz

A teď něco jednoduššího :)

3. obrázek


Předešlé obrázky:

1. obrázek2. obrázek

Menší průzkum, už vás něco napadá? :D

A jako finále... mangy :D

Black Haze 211

3 Second Strip 3m, 3m 3s, 3m 6s a 3m 9s

Bagjwi Sayug 74


138. vydání + 2. obrázek

9. července 2017 v 6:11 | Naru-chan
Umírám... Hidoku je přeložené i zeditované, jen co mi ho Lucy pošle opravené, tak se ho tu pokusím během dne nahrát.
Jásejte! Hidoku je tady! A já si půjdu hajnout.

2. Obrázek

Předchozí (1.) obrázek

A teď už to vydání:

Black Haze 210

3 Second Strip 2m 51s, 2m 54s a 2m 57s

Bagjwi Sayug 73

Hidoku Shinaide 34


Hidoku přesun vydání

3. července 2017 v 20:59 | Naru-chan
Hidoku bude až ve středu v Neděli (Naru už hrabe). Naru má nový čtyřnohý přírůstek do rodiny, nemůže s ním být v pokoji u pc. Takže Hidoku bude v normálním vydání v neděli.

137. vydání + info + záhadný obrázek

2. července 2017 v 7:11 | Naru-chan
Em... Vzpomínáte si, jak jsem psala, že Hidoku na 33% bude? No... on je na 33% udělaný :D Podařilo se mi ho přeložit, jen ještě chybí editace (dalších 33%), korektura (dalších 33%) a celková kontrola (zbývající 1% kde si to v rychlosti projdu, zda se něco nepřehlédlo či tam nejde něco upravit):D
Pokusím se ho vydat buď tuto středu, nebo až v příštím vydání. Jistý můj genetický příbuzný si vždy něco naplánuje, ty plány zasáhnou všechny okolo a jejich naplnění trvá i několik dní, týdnů i měsíců, takže... snad mě to nezabije.

Taky, prosím, všechny mangy co jsou tady, krom asi 1 max 2 oneshotů, mají na aki už dané odkazy. V žádném případě nedávejte na Akihabara.cz odkazy na naše překlady. Tento týden jsem tam v novinkách našla mangu Rakuda Tsukai, že přibyla nová kapitola, jdu tam a zjistím, že někdo asi omylem přidal na aki tu mangu ještě jednou, jen s jiným rokem vydání a někdo kdo tu mangu tady už asi četl k ní přidal odkaz na nás. Nedělejte to. Když tam ten odkaz dáte vy a my tu mangu třeba přesuneme, nebo ji smažeme a pod. tak ten odkaz nebudeme moct změnit a nastanou pro vás, čtenáře, zmatky.

A teď z jiného soudku. Do nadcházejících několika vydání budu dávat "záhadné obrázky". Tyto obrázky jsou něco jako indicie/nápovědy. K čemu a proč to tu dávám? Jednoduše, něco plánuju a to něco má spojitost s těmi obrázky. Z prvního to nepochopí asi hned nikdo. Z druhého obrázku v příštím vydání, by už někdo mohl odhalit jednu část této hádanky. Kolik jich přesně bude? To v průběhu téhle "hry" zjistíte :D (Závěr této hry se dozvíte v den konce hry, do té doby nebudu nijak radit ani nic prozrazovat :D)

1. obrázek:


A teď už to vydání:

Black Haze 209

3 Second Strip 2m 42s, 2m 45s a 2m 48s

Pozn.: Až si přečtete 2m 42s, tak se u něj vraťte zas na začátek, hned vám to dojde :D

Bagjwi Sayug 72

Naše překlady jsou neoficiální funkcí, která není určena k prodeji. Prosím, nekopírujte (nekraďte) naše překlady. A pokud se vám manga (manhwa, atd...) líbila, kupte si originální knihu a podpořte tak autora. Děkujeme za pochopení MangaSisters.