Leden 2016

66. vydání + info!!

31. ledna 2016 v 7:37 | Naru-chan
Ohajó všem :D

Minulý týden skončilo yaoi Ikoku Irokoi Romantan a dneska ho tím pádem nahradí nové.
Dále byla zcela aktualizovaná rubrika "připravuje se" takže se tam jděte mrknout.
Taky od 132. kapitoly Black Haze se začne vydávat jen jedna jeho kapitola týdně, proč? Protože se u jeho vydávání v angličtině stává, že klidně i na několik týdnů vypadne a pak po 2-3týdnech jednou i měsíci se zas rozjede s vysokým počtem vydávaných kapitol, takže bych tady ráda nechala nějakou rezervu kdyby se to stalo, protože bych ho nerada kvůli nedostatku materiálu musela taky odstavit a nechat všechny čekat.
(+v poslední době nějak nestíhám, takže tím, že mi jedna kapitola ubyde budu mít víc času na školu popřípadě na jiné projekty)

A aby toho nebylo málo, v komentech bylo něco jako dotaz či žádost na další DJ mangy, no...já DJ moc nečtu jedině ty co mě zaujmou, oblíbený pár, nebo když nevím o koho jde, takže co se DJ týče, tak bych se možná o nějaké volné chvíli mohla podívat na manga.go zda se tam něco neobjeví, co by stálo za překlad, osobně mám ráda páry:

Kuroko x Aomine/Kuroko x Kagami z Kuroko no Basuke
super psycho Izaya x Shizuo z Durarara
bratry z Ao no Exorcist
L x Kira z Death note
Samozřejmě miluju Sebbu x Ciel, ale ti dva jsou tu samozřejmost, pokud teda Sebbovi nebo Cielovi nezpitvoří obličej že to už ani nejde poznat že to jsou oni
Mikka x Yuu z Owari no Seraph
a naposled Kaneki x Amon z Tokyo ghoul (na ty dva se již 2. měsíc pokouším napsat povídku, ale vždy si pak průběh děje rozmyslím a začínám od začátku Usmívající se)
(věřte mi, zas tolik těch párů není Nevinný)

Tohle tu vypisuju jen proto, abych vás informovala, že když už DJ, tak jich tu moc nebude, v tuto dobu se pokouším spíš rozjet delší projekty a sem tam si odskočím k oneshotům nebo DJ abych si od sériovek vydechla. V případě že znáte nějaké "slušné" a pokud možno z těchto párů, můžete napsat tady do komenářů, jinak ještě plánuji takové jednorázovky nechávat na zvláštní příležitosti jako jsou narozeniny blogu, velikonoce, vánoce a nový rok.

A jak vidím zas tu píšu slohovky takže už bez delšího zdržování zde je dnešní várka :D

Sankarea 12

Black Haze 125 a 126

(Naru-chan: T-T)

Bastard 29

Kamen Teacher 08

Santa 53

(Naru-chan: Super Kawaii!!!)

Bagjwi Sayung 05

(T-T)

Joushi to ore no Himitsu 01


Joushi to ore no Himitsu

31. ledna 2016 v 7:20 | Naru-chan

Joushi to ore no Himitsu


(Varování: Jedná se o Yaoi-vztah dvou mužů, kdo nemá rád ať nečte!!)

Autor: Minase Masara
Typ: Manga (Yaoi 18+)
Počet svazků: 1
Žánry: Romance, Yaoi
Překlad a editace: Naru-chan
Korektura: Lucy Badfiled
Stav: Přeloženo
Krátké shrnutí: Nagato se zcela zřekl alkoholu potom, co pod jeho vlivem skončil s jiným mužem v posteli. Aby zcela zapomněl na svou minulost a zlepši svou situaci, změli si komplet image a začal pořádně pracovat, osud si s ním ale opět pohrál a ten muž, který mu před nějakou dobou poskytl útěchu se najdenou stává.....!!!

Volume 01Ke staženíOnline
Kapitola 01Uloz.toImgur.com
Kapitola 02Uloz.toImgur.com
Kapitola 03Uloz.toImgur.com
Kapitola 04Uloz.toImgur.com
Kapitola 05Uloz.toImgur.com
Kapitola 05.1Uloz.toImgur.com

65. Vydání

24. ledna 2016 v 7:40 | Naru-chan
(Na druhém blogu Lucy napsala další povídky, takže pokud vám zbyte po přečtení mang čas, tak si je jděte přečíst!! :D)

Sankarea 11


Black Haze 123 a 124


Bastard 28

Kamen Teacher 07


Santa 52

Bagjwi Sayung 04

Ikoku Irokoi Romantan 05.2


64. vydání

17. ledna 2016 v 7:50 | Naru-chan
Takže, týden zas někam utek a je tu další vydání. Protože se pomalu ale jistě blížíme k ongoingu Santy, tak ho od teď buduvydávat pojednom (ráda bych si nechala nějakou rezervu pro případ, že by ho zas na čas stopli) takže od teď jen jeden santa týdně. Dále dneska vyjde 1. speciálk Ikoku a příští týden druhý a hned po nich? Ano, správně, jiné yaoi :D Dále pak připisuji k Bastardovy "15+" začalo to tak nevině, jen byl jeden kluk a jeho vražednej psycho fotr a zabíjeli nějaký holky a teď tohle -_- fuu~ co jen se to stalo. V každém případě to dopřekládám do konce (který to ještě nemá protože je to ongoing :D) Co dál? Asi už nic, tak tady to máte:

Sankarea 10

Black Haze 121 a 122

Bastard 27

Kamen Teacher 06

Santa 51

Bagjwi Sayung 03

Ikoku Irokoi Romantan 05.162. vydání

3. ledna 2016 v 7:15 | Naru-chan
Ták..svátky atd. už jsou pryč a můžeme se zase vrátit do starých kolejí. Opet se pokusíme vše vydávat pouze v neděli v dopoledních hodinách. Jo a Lucy se zas na druhém blogu rozepsala, tak se tam jděte mrknout ;) Ale už nebudu zdržovat, tady je dnešní nášup:

Sankarea 08

Black Haze 117 a 118

Bastard 25

Kamen Teacher 04

Santa 47 a 48

Bagjwi Sayug 01

Ikoku Irokoi Romantan 04

Hmm, jak se tu na to tak dívám, tak se to tu nějak rozrostlo. :D

Naše překlady jsou neoficiální funkcí, která není určena k prodeji. Prosím, nekopírujte (nekraďte) naše překlady. A pokud se vám manga (manhwa, atd...) líbila, kupte si originální knihu a podpořte tak autora. Děkujeme za pochopení MangaSisters.