Baroque Chrysalis

26. října 2015 v 15:58 | Naru-chan

Baroque ChrysalisTyp: Manhua (čínská manga- čte se zleva doprava)
Autor: Han Lu
Počet svazků: 1
Žánry: Soubor příběhů, Drama, Psychologické, Romantika, Shounen ai, Tragédie
Překlad: Naru-chan
Korektura: Lucy Badfield
Výpomoc: MaDs
Stav: Přeloženo

Shrnutí:
1. Texaský masakr motorovou pilou: Co se ukrývá pod podlahou v umývárně?
2. Motýlí Makrofág: Jedno dvojče je šílené a to druhé chtivé. Chtivé dvojče chce z jednoho bohatého poldy vytlouct nějaké peníze, ale naneštěstí se do něj zamiluje, jak na to ale reaguje šílené devojče?
3. Guang Kou: Zhen Yi se rád obléká jako dívka a je krapet zženštilý, navíc ke všemu je zamilovaný do svého nevlastního bratra Shena Hu, který si ale najde milenku. A aby toho nebylo málo, dostane Zheni Yi ochranku jménem Guang Kou. Co všechno se z toho vyvrbí??
4. Nemocnice Zero - Pozorovací Místnost Odvedle: Nájemný vrah vypráví roztomilému prckovy, jak se setkal s Yin Shi Jingem na jeho koncertu a jak jím byl posedlý.
5. Nemocnice Zero - Šeptání Barokní Lásky: Malíř si v klidu jede domů, když v tom si všimne, že uprostřed jeho cesty stojí kluk. Ten kluk má kolem krku náhrdelník, který mu dal jeho milenec. Kluk si nepamatuje své jméno, nepamatuje sivůbec nic, ví jen že měl milence, který mu dal náhrdelník. Malíř se mu tedy rozhodne pomoc se s tím milencem opět setkat.
6. Doslov

Volume 01Ke staženíOnline
Texaský masakr motorovou pilou:Uloz.toImgur-com
Motýlí Makrofág část prvníUloz.toImgur-com
Motýlí Makrofág část druháUloz.toImgur-com
Motýlí Makrofág část třetíUloz.toImgur-com
Motýlí Makrofág část čtvrtáUloz.toImgur-com
Guang KouUloz.toImgur-com
Nemocnice Zero - Pozorovací Místnost OdvedleUloz.toImgur-com
Nemocnice Zero - Šeptání Barokní LáskyUloz.toImgur-com
DoslovUloz.toImgur-com

Pozn.: Nezlekněte se, prosím, tou první kapitolou, je to vedeno jako normální manhua (manga), jen v té první kapitole to udělali prostě takhle.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 katka katka | 28. října 2015 v 9:54 | Reagovat

tak jako přežila jsem to jen ty písmenka byly na mé brýle malé , ale byla to rychlovka , jsem celkem zvědavá na další díl takový hororový nádech to má děkuji

2 mangasisters mangasisters | Web | 28. října 2015 v 11:27 | Reagovat

[1]: Jo no...i po rozkliknutí jsou malá, s tím se nedalo už nic dělat, naštěstí budou další kapitoly už formou mangy, takže to bude o mnoho lepší :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Naše překlady jsou neoficiální funkcí, která není určena k prodeji. Prosím, nekopírujte (nekraďte) naše překlady. A pokud se vám manga (manhwa, atd...) líbila, kupte si originální knihu a podpořte tak autora. Děkujeme za pochopení MangaSisters.