Leden 2015

Koinu Datte Otona ni Naru

11. ledna 2015 v 9:03
Hojky!! Dneska tu přibude jen toto yaoi které přeložila Lucy. Co se týče SWITCH aHnMd...no, překlad by byl, ale trošku to vázne na korektuře, hned jak to bude zkontrolováno, tak vám to sem dám, zatím chvilku strpení prosím. :D

Koinu Datte Otona ni Naru

Koinu Datte Otona ni Naru (Yaoi)
(Pozor! Jedná se o yaoi-kdo nemá rád ať nečte!)

Typ: manga
Žánry: Shounen ai, Yaoi
Shrnutí: Sho a Nagi jsou přátelé z dětství. Mají k sobě silné vazby. Po nějaké době se Sho čím dál tím víc zamilovává do Nagiho, nicméně nemůže nechat Nagiho zjistit jeho pravé pocity, protože jsou od sebe celé 4 roky a Nagi je v jeho očích stále jen nevinné dítě. Bude mu Sho schopen vyjádřit své pocity? Je opravdu Nagi tak nevinný jak si Sho myslí?

Online: imgur.com
ke stežení: Uloz.to

Hana no Miyako de

5. ledna 2015 v 18:27 | Naru-chan

Hana no Miyako de

(Varování: Jedná se o Yaoi, tudíž o vztah dvou mužů, kdo nemá rád ať nečte!!!)

Předchozí: Hana mo Mizo Shiru

Autor: Takarai Rihito
Typ: Manga (Yaoi18+)
Počet svazků: 1
Žánry: Drama, Historické, Yaoi, Shounen ai
Překlad: Naru-chan
Korektura: Taura-sama, Lucy Badfield
Stav: Přeloženo

Shrnutí: Toto volume se skládá ze dvou příběhů.
Kapitola 1-3 (Hana no Miyako de): Mladý pán Motoharu už delší dobu miluje svého přítele Akiru, dokonce se rozhodl jít i na stejnou univerzitu a to dokonce na zemědělku i když je z rodiny uznávaných doktorů. Přijme Akira jeho city? A jak to souvisí s následujícím příběhem?
Kapitola 4-5 (Hanan no Migoro ni): Pokračování HnMS. Misaki a Arikawa už dokončili školu a začali spolu bydlet, všechno by teď mělo jít dobře, ale co se stane, když Arikawa pozvě Misakiho k sobě domů, představit rodině?
Přečtěte si!!

Hana no Miyako deke staženíOnline
Kapitola 01Uloz.toImgur.com
Kapitola 02Uloz.toImgur.com
Kapitola 03Hana no Migoro nike staženíOnline
Kapitola 04Uloz.toImgur.com
Kapitola 05Uloz.to

(Tenhle bonus byl na Mangahere.com přidán k Hana no Mizo Shiru, ale protože se tam objevili i postavy z Hana no Miyako de, rozhodla jsem se to dát tady)

Bonus
Ke staženíOnline
Kapitola 05.5Uloz.toImgur.com
Naše překlady jsou neoficiální funkcí, která není určena k prodeji. Prosím, nekopírujte (nekraďte) naše překlady. A pokud se vám manga (manhwa, atd...) líbila, kupte si originální knihu a podpořte tak autora. Děkujeme za pochopení MangaSisters.